Blog

Anasayfa   -   Blog   -   Otomatik Kapı

Otomatik Kapı

23 Ocak 2019

Otomatik kapı servisi için bize ulaştığınızda servis ekibimiz olabilecek en kısa sürede arıza tespiti için gelecektir. Personelimiz ulaşıp arıza tespiti yaptığında, çözümün nasıl olacağına dair ücretlendirme raporunu size sunacak ve onayınızı alacaktır.

Otomatik kapı servisi için bize ulaştığınızda servis ekibimiz olabilecek en kısa sürede arıza tespiti için gelecektir. Personelimiz ulaşıp arıza tespiti yaptığında, çözümün nasıl olacağına dair ücretlendirme raporunu size sunacak ve onayınızı alacaktır. Sizin onayınızdan sonra olabilecek en kısa sürede otomatik kapının sorunu çözülecek gerekli iyileştirme yapılacaktır.

Otomatik kapı tamiri ustalarımız, çekirdekten ve yılların deneyiminden süzülmüş ustalardır. Hızlı ve kesin çözüm üzerine yoğunlaşırlar. Çözümsüz otomatik kapı tamiri için de vakit kaybetmez, sıkıntının neden çözülemeyeceğini de size rapor ederler. Sağlam tamir, sağlam otomatik kapı tamiri yapılamayacaksa da, şu, şu nedenler den dolayı bu iş sağlam olmaz tespitlerini de rapor ederler ki, siz de gereksiz ekonomik kayba ve zaman kayıbına uğramazsınız.
Bu yazı 822 kere okundu.

Diğer Blog Yazıları

Monoblok Panjurlar

23 Ocak 2019

Cam Kapı Mekanizması

23 Ocak 2019